Komfortowo i kameralnie

Hipnotic to nieduży sopocki hostel, liczący w sumie 28 miejsc noclegowych. Dzięki temu zapewnia miłą, kameralną atmosferę – a także wszystkie udogodnienia niezbędne do tego, by pobyt w nim był komfortowy.

Oferujemy tanie noclegi w:

  • pokojach 2- i 3- osobowych z pojedynczymi łóżkami z niezwykle wygodnymi materacami bonnellowymi (można je łączyć w łóżka dwuosobowe), szafkami na ubrania, stolikami i krzesłami,
  • pokojach wieloosobowych (z 6 lub 8 miejscami noclegowymi) z łóżkami piętrowymi, w których każdy klient korzysta z zamykanej na klucz szafki na bagaż i rzeczy osobiste.

Na naszych gości czekają:

  • nowe, czyste i wygodne łazienki z toaletami (5 w korytarzu),
  • kącik kuchenny wyposażony w: mikrofalówkę, czajnik elektryczny, naczynia, sztućce, stół, krzesła; dla gości herbata i kawa gratis,
  • pokój telewizyjny z kanapą i fotelami; chętni mogą wybrać jeden ze 150 kanałów filmowych, sportowych, muzycznych, obcojęzycznych itd.,
  • bezpłatne wi-fi.

Nasi goście mogą skorzystać ze śniadań; grupom oferujemy posiłek w formie szwedzkiego bufetu – jeśli się Państwo zdecydują, prosimy to zaznaczyć podczas rezerwacji noclegów.

Pokoje sprzątane są co 2 dni lub na życzenie gościa.

Doba hotelowa trwa od godziny 14 w dniu przyjazdu do 11 w dniu wyjazdu. W sezonie obsługa Hipnotic znajduje się całą dobę w hostelu. W innych dniach obiekt zamykany jest na noc – każdy z gości ma jednak klucz, aby móc dostać się do hostelu o każdej porze.

Ceny noclegu zależne są od typu pokoju oraz sezonu, którego dotyczy rezerwacja. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji.

Przyjmujemy płatności kartą, przelewem i gotówką.

Hostele w Sopocie? Tanio – naprawdę najtaniej – jest w Hipnotic!